• Terminy główne przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego

na rok szkolny 2024/2025 do klasy I

w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Wieruszowie

1. Złożenie wniosku o przyjęcie do szkół ponadpodstawowych wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym –od 22 kwietnia 2024 r. do 21 maja 2024 r. do godz. 12:00.
        2. Uzupełnienie złożonego wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej  o kopię świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz kopię zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty – od 3 lipca 2024 r. do 9 lipca 2024 r. godz. 15:00.              ( kandydaci dostarczają ww dokumenty tylko do szkoły pierwszego wyboru)
        3. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym – 15 lipca 2024 r. do godz. 12:00.
        4. Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli podjęcia nauki w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia  o wynikach egzaminu ósmoklasisty- od 15 lipca 2024 r. godz. 12:00 do 18 lipca 2024 r. godz. 12:00.
        5. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym – 19 lipca 2024 r. do godz. 12:00.

Wymagane dokumenty kandydata do klasy I

- oryginał świadectwa ukończenia szkoły

- oryginał zaświadczenia  o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- jedno zdjęcie