• MADONIS, KOPERNIK i AGRECOL razem... -spotkanie inauguracyjne

W ramach rozpoczętej współpracy pomiędzy Grupą Kapitałową Prymas & Prymas a Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w dniu 25 października 2019 roku odbyło się spotkanie inauguracyjne, z udziałem następujących osób:

- Jarosław Prymas – Właściciel Grupy Kapitałowej, Prezes Zarządu

- Karolina Sołyga - Kempa – specjalista ds. ochrony nawożenia i pielęgnacji roślin

- Karolina Krawczyk – Borowiec – starszy inspektor ds. BHP

- Radosław Zakręta – dyrektor Działu Produkcji

- Piotr Bednarek – kierownik Działu Magazyn

- Renata Świeściak – asystent Zarządu, koordynator współpracy

- Elżbieta Andrzejak – Wiceprezes Zarządu

- Karolina Krawczyk-Borowiec – pełnomocnik Zarządu ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością

- Marek Miszczyk – dyrektor Centralnego Ośrodka Badań i Rozwoju

- Uczniowie klas o profilu biologiczno-chemicznym

- Ewa Stasik-Żyła – nauczyciel biologii

- Anita Giż – nauczyciel chemii.

W czasie pierwszej wizyty młodzież zapoznała się z historią firm; Agrecol i Madonis, ich produktami oraz tematyką planowanych zajęć laboratoryjnych i innych form współpracy. W trakcie spotkania zebrani zobaczyli prezentacje - wizytówki multimedialne obu  firm oraz profilu biologiczno-chemicznego LO.

Współpraca z firmami: Madonis i Agrecol stwarza szerokie perspektywy rozwoju wiedzy i umiejętności oraz doświadczeń naszej szkoły.

Jesteśmy pewni, że nasz  nakład pracy, dążenie do celu i młodzieńczy entuzjazm pozwolą na realizację ambitnych działań

Opracowali: Uczniowie klasy IIa, Ewa Stasik-Żyła i Anita Giż